BRENTFORD PRVI FINALIST DOIGRAVANJA ZA PREMIER LIGU: / Prošli Swanse s ukupnih 5:1

Brentford će igrati 4. kolovoza na Wembleyju za promociju u Premier ligu

29.7.2020.
23:29

Nogometaši Brentforda postali su prvim finalistima doigravanja za englesku elitnu Premier ligu, nakon što su u uzvratnom dvoboju u srijedu navečer svladali Swansea s 3:1 (2:0) i tako dostigli prednost od 1:0 koju su gosti imali iz prve utakmice.

[FOTO, VIDEO] NITKO NIJE SRETNIJI ZBOG LEEDSOVOG POVRATKA U PREMIER LIGU OD - NJIH: /

Englezi uzdišu na spomen njihovog imena

Mbeumo donio tri gola prednosti Brentfordu

Watkins je u 11. minuti doveo domaću momčad u vodstvo, a već u 15. minuti Marcondes je pogodio za 2:0. U prvoj minuti drugog poluvremena Mbeumo donio tri gola prednosti Brentfordu.

U 78. minuti Brewster je iskoristio pogrešku domaće obrane i lobom postigao pogodak nade za Swansea. Međutim, na tome je ostalo pa će Brentford igrati 4. kolovoza na Wembleyju za promociju u Premier ligu.

Suparnika će "pčele" doznati u četvrtak, kad će Fulham na svom Craven Cottageu braniti prednost od 2-0 s gostovanja u Cardiffu.