BRAZIL - ARGENTINA 1-0: / Odluka u 105. međusobnom susretu pala u trećoj minuti sudačke nadoknade

Brazil je sad na 41 pobjedi, Argentina ih ima 38

16.10.2018.
22:40

Nogometna reprezentacija Brazila u prijateljskoj je utakmici igranoj u utorak u saudijskom gradu Jeddahu svladala svog najvećeg rivala Argentinu sa 1-0. Strijelac jedinog gola bio je Miranda na samom isteku utakmice, u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je bio najviši u skoku nakon udarca iz kuta kojega je izveo Neymar.

Bio je to 105. međusobni susret Brazila i Argentine i 41. pobjeda Brazila. Argentina je slavila 38 puta, dok je 26 susreta završilo neodlučeno.

Belgija i Nizozemska remizirale

Belgija i Nizozemska su se, pak, susrele po 127. put, a njihov dvoboj u Bruxellesu okončan je bez pobjednika, rezultatom 1-1. Povela je Belgija preko Mertensa u 5. minuti, a poravnao je Groeneveld u 27. Bio je to 31. remi Belgije i Nizozemske. Nizozemska je pobijedila u 55, a Belgija u 41 utakmici.