BRAVO, ALENE: / Pogledajte novi Halilovićev pogodak za Sporting

Hrvatski nogometni reprezentativac Alen Halilović postigao je svoj treći ovosezonski gol u španjolskom prvenstvu.

12.2.2016.
21:54
Screenshot

Halilović je početak utakmice dočekao na klupi, ali je silom prilika morao na teren već u devetoj minuti kada se ozlijedio Daniel Ndi. U tom je trenutku Sporting već vodio s 1:0 pogotkom Miguela Angela Guerrera.

Golovi protiv Espanyola i Malage

Gosti su izjednačili u 39. minuti pogotkom Nicolasa Fedora, ali u prvoj minuti sudačke nadoknade Halilović je vratio prednost na stranu Sportinga. Proigrao ga je Jony Menendez, a naš se nogometaš dobro snašao pred golom i u padu smjestio loptu u mrežu. Na konačnih 2:2 je u 58. minuti izjednačio Jozabed.

Halilovićevi prethodni pogoci u Primeri došli su u pobjedama protiv Espanyola (2:1) i Malage (1:0), a dva je gola zabio i u remiju protiv Betisa (3:3) u Kupu kralja.

Sporting je ovim remijem ostao na 16. mjestu s 23 boda, ali mogu ga prestići Espanyol i Las Palmas koji tek trebaju odraditi utakmice 24. kola. Rayo Vallecano je na 15. mjestu s bodom više od Sportinga.