Pravilnik upotrebi kolačića

ŠPANJOLSKA LIGA

BRANIČI DONIJELI POBJEDU BARCELONI: Kad neće napad, hoće – obrana! Rakitić umalo zabio

Ivan Rakitić za Barcu odigrao cijeli susret

Nogometaši Barcelone u subotu su na svom Camp Nou u 33. kolu Primere protiv Real Sociedada slavili sa 2-1 golovima braniča Clémenta Lengleta (45) i Jordija Albe (64), te ponovno imaju devet bodova više od drugoplasiranog Atletico Madrida.

ATLETICO UZEO BODOVE PROTIV EIBARA: Rojiblancosi još nisu bacili koplje u trnje

Ivan Rakitić je za Barcu odigrao cijeli susret, a u 79. minuti mogao se upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj bio neprecizan. Nogometaši Atletica su u gostima dobili Eibar sa 1-0 pogotkom Thomasa Lemara u 85. minuti, a hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao je od 70. minute za Atletico. U dvoboju klubova koji se bore za opstanak Celta je kod kuće dobila Gironu sa 2-1 pogocima Iaga Aspasa (34) i Sofianea Boufala (69).