BRADARIĆEV LILLE POŠTENO SE IZBLAMIRAO: / Iz kupa ih izbacila momčad iz četvrte lige

29.1.2020.
23:40

Francuski četvrtoligaš Epinal priredio je senzaciju izbacivši u osmini finala nacionalnog Kupa Lille sa 2:1, dok je PSG rutinski prošao trećeligaša Pau pobijedivši a 2:0.

Nakon Belforta, koji je u utorak izbacio Montpellier, Epinal je drugi četvrtoligaš koji se probio među osam najboljih momčadi francuskog Kupa.

Francuski doprvak je poveo u osmoj minuti golom Loica Remyja, no domaćin je u nastavku okrenuo rezultat s dva gola, a oba je zabio Jean Krasso i to u razmaku od šest minuta. Prvo je u 54. minuti izjednačio na 1:1, a u 61. je zabio za senzaciju. Domagoj Bradarić nije nastupio za goste.

INTER BEZ BROZOVIĆA IZBORIO POLUFINALE KUPA: /

Badelj i Fiorentina bili na rubu preokreta pa ih Barella srušio sjajnim pogotkom

Francuski prvak PSG je rutinski odradio gostovanje kod trećeligaša Pau pobijedivši sa 2:0, a strijelci su bili Leabdro Paredes (25') i Pablo Sarabia (53').

Ranije su plasman među osam najboljih izborili Rennes, St Etienne, Dijon i četvrtoligaš Belfort.