Pravilnik upotrebi kolačića

PREMIER LEAGUE

BOURNEMOUTH POKAZAO DA SE NA NJIH MORA RAČUNATI OVE SEZONE: Pobjedom protiv Southamptona skočili na treće mjesto

Na vrhu je Liverpool sa 15 bodova

U derbiju Južne obale nogometaši Bournemoutha su kao gosti svladali Southampton sa 3:1 u prvoj utakmici 6. kola engleskog prvenstva.

Bournemouth je u prvih 45 minuta stigao do dva gola prednosti preko Akea (10′) i Wilsona (35′), a Southampton je usprkos velikom pritisku u nastavku uspio tek smanjiti golom Ward-Prowsea (53′-11m). U posljednjim trenucima susreta Wilson (90+5′) je postavio konačni rezultat.

Treći Bournemouth sada ima 10 bodova, koliko ima i drugi Manchester City, dok je Southampton ostao na sedam bodova i sada je 12.