BORUSSIA SE VRATILA IZ PONORA I ZASJELA NA VRH BUNDESLIGE: / Niku Kovača čeka težak posao

23.8.2019.
23:14

U 2. kolu Bundeslige Borussia Dortmund je u petak u gostima kod Koelna slavila sa 3:1, iako je do 70. minute bila u zaostatku.

Domaćini su poveli nakon kornera u 29. minuti, a strijelac je bio Dominick Drexler. Nakon velikog pritiska Borussia je uspjela izjednačiti golom Jadona Sancha u 70. minuti. Pobjedu Borussiji donijeli su Achraf Hakimi (86) i Paco Alcacer (90+4).

BAYERN SE NAGLO OHLADIO U VEZI MARIJA MANDŽUKIĆA: /

Dva su razloga zbog kojih ga ne žele u svojoj postavi

Borussia je ovom pobjedom zasjela na vrh ljestvice Bundeslige sa šest osvojenih bodova u dva kola, dok je njihov glavni konkurent Bayern na devetom mjestu sa samo jednim bodom iz prošlog kola. Niku Kovača i njegovu momčad u subotu čeka gostovanje kod Schalkea.