BORNA SOSA POKAZAO ZAŠTO JE MOŽDA I NAJBOLJI BEK BUNDESLIGE: / Pogledajte kako je dvaput asistirao u velikoj pobjedi

U posljednjih sedam utakmica asistirao je sedam puta

27.2.2021.
17:23

Borna Sosa dvaput je asistirao u prvom poluvremenu utakmice 23. kola njemačke Bundeslige između Stuttgarta i Schalkea gdje je njegov Stuttgart uvjerljivo pobijedio 5:1.

Sosa je prvo u desetoj minuti izveo udarac iz kuta te na drugoj vratnici odlično pronašao nečuvanog Watarua Enda koji je zabio za 1:0. Druga asistencija uslijedila je ponovno nakon kornera. Ovaj put nije ga izvodio Sosa, nego Gonzalo Castro čiji je ubačaj s desne strane završio kod hrvatskog beka na lijevoj. On je ponovno ubacio u šesnaesterac gdje je najviši bio Saša Kalajdžić i povećao vodstvo Stuttgarta na 3:0.

Prvu asistenciju Borne Sose možete pogledati ovdje, a drugu možete pogledati ovdje.

U posljednjih sedam utakmica asistirao je sedam puta, a to su mu ujedno bile sedma i osma asistencija ove sezone u Bundesligi.