ELCHE SVLADAO EIBAR I OSVOJIO VAŽNE BODOVE U BORBI ZA OPSTANAK: / Branič zabio jedini gol na utakmici

20.2.2021.
16:49

Nogometaši Elchea na svom su terenu svladali Eibar s minimalnih 1-0 (1-0) u prvoj subotnjoj utakmici 24. kola španjolskog prvenstva, što je vrlo važna pobjeda domaće momčadi u borbi za opstanak.

Bodovno izjednačeni

Za tri boda zaslužan je branič Elchea Dani Calvo koji je u 33. minuti glavom postigao jedini pogodak na utakmici.

Elche ima 21 bod i nalazi se na 18. poziciji, ali je bodovno izjednačen s Eibarom koji je 17., ali ima dvije utakmice više. I Valladolid ima 21 bod, a nalazi se na 19. poziciji s utakmicom više od Elchea. Zadnja je Huesca sa 16 bodova. Na vrhu ljestvice je Atletico Madrid s 55 bodova. Drugi je Real Madrid s 49 bodova i utakmicom više od gradskog rivala, dok je treća Barcelona s 46 bodova.