BOLOGNA NAKON PREOKRETA DO POBJEDE: / Počeo nedjeljni program u spektakularnoj Serie A

Bologna sa sedam bodova skočila sa 18. na 13. mjesto

30.9.2018.
14:32
Screenshot

Nogometaši Bologne preokretom su došli do pobjede nad Udineseom koji su pred svojim navijačima svladali sa 2-1 (1-1) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola talijanske Serie A.

Gosti su poveli u 32. minuti pogotkom Pussetta. Deset minuta poslije odličnu akciju domaće momčadi izjednačujućim pogotkom zaključio je Santander, a pobjedu Bologni donio je Orsolini u 82. minuti.

MANDŽO BRILJIRAO U JOŠ JEDNOM SPEKTAKULARNOM TALIJANSKOM DERBIJU: ‘Super Mario’ uništio Napoli kao nikad prije

Bologna je sa sedam bodova skočila sa 18. na 13. mjesto, a Udinese je ostao na 11. mjestu s bodom više. Vodeći Juventus ima 21 bod, šest više od drugoplasiranog Napolija, dok treći Sassuolo i četvrti Inter imaju po 13 bodova, ali momčad iz Reggio Emilije ima utakmicu manje u kojoj će večeras ugostiti Milan od 20.30 sati.

Prije tog dvoboja bit će odigrane utakmice Chievo - Torino, Fiorentina - Atalanta, Frosinone - Genoa (sve u 15 sati) i Parma - Empoli (18.00).

Italija - 7. kolo Bologna - Udinese 2-1 (Santander 42, Orsolini 82 / Pussetto 32)

Preostali parovi: Chievo - Torino (15.00) Fiorentina - Atalanta (15.00) Frosinone - Genoa (15.00) Parma - Empoli (18.00) Sassuolo - Milan (20.30)

Odigrano u subotu: Juventus - Napoli 3-1 Inter - Cagliari 2-0 Roma - Lazio 3-1