Pravilnik upotrebi kolačića

7. KOLO

BOLOGNA NAKON PREOKRETA DO POBJEDE: Počeo nedjeljni program u spektakularnoj Serie A

Bologna sa sedam bodova skočila sa 18. na 13. mjesto

Nogometaši Bologne preokretom su došli do pobjede nad Udineseom koji su pred svojim navijačima svladali sa 2-1 (1-1) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola talijanske Serie A.

Gosti su poveli u 32. minuti pogotkom Pussetta. Deset minuta poslije odličnu akciju domaće momčadi izjednačujućim pogotkom zaključio je Santander, a pobjedu Bologni donio je Orsolini u 82. minuti.

MANDŽO BRILJIRAO U JOŠ JEDNOM SPEKTAKULARNOM TALIJANSKOM DERBIJU: ‘Super Mario’ uništio Napoli kao nikad prije

Bologna je sa sedam bodova skočila sa 18. na 13. mjesto, a Udinese je ostao na 11. mjestu s bodom više. Vodeći Juventus ima 21 bod, šest više od drugoplasiranog Napolija, dok treći Sassuolo i četvrti Inter imaju po 13 bodova, ali momčad iz Reggio Emilije ima utakmicu manje u kojoj će večeras ugostiti Milan od 20.30 sati.

Prije tog dvoboja bit će odigrane utakmice Chievo – Torino, Fiorentina – Atalanta, Frosinone – Genoa (sve u 15 sati) i Parma – Empoli (18.00).