NENAD BJELICA POKAZAO KAKAV JE GOSPODIN: / Zato ga svi toliko obožavamo; 'Moram biti iskren i reći jedno...'

Nenad Bjelica nakon remija u Harkivu

22.10.2019.
22:11
Goran Stanzl/PIXSELL

Strateg PlavihNenad Bjelica nakon utakmice u Harkivu protiv Šahtara iz Donjecka je za kameru Planet Sporta kazao sljedeće:

OVAJ DINAMO IMA - M*DA: /

Jeste li primijetili što su Bjeličini ratnici radili protiv Šahtara? Upravo zbog toga mogu do proljeća u LP

'Zadovoljan sam igrom svoje momčadi'

"Zadovoljan sam igrom svoje momčadi i kako smo se prezentirali igrom protiv jednog takvog protivnika kao što je Šahtar. Mislim da smo mogli ostvariti i bolji rezultat jer smo imali jako dobrih prilika, ali 2:2 je na kraju pravedno.

22.10.2019., OSK Metalist Stadion, Harkiv, Ukrajina - UEFA Liga prvaka, skupina C, 3. kolo, FC Shakhtar Donetsk - GNK Dinamo. Kevin Theophile Catherine, Dino Peric, Emir Dilaver, Nikola Moro, Dominik Livakovic. Mislav Orsic, Petar Stojanovic, Arijan Ademi, Dani Olmo, Marin Leovac, Mario Gavranovic. Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

To nam daje šansu da se borimo za najveće ciljeve u Ligi prvaka u ovoj sezoni. Ne žalimo za ničim moram biti iskren, mogli smo pobijediti, za dva tjedna igramo protiv istog protivnika u Zagrebu pa ćemo pokušati biti konkretniji.

'Imamo kvalitetu da se nosimo s momčadima kao što su Šahtar i Atalanta'

Moramo biti zadovoljni kako su se igrači borili za Dinamo, nije bilo dovoljno za pobjedu, ali vjerujemo da će u sljedećoj utakmici biti. Imamo kvalitetu da se nosimo s momčadima kao što su Šahtar i Atalanta te smo to pokazali danas", rekao je Bjelica pa nastavio:

'Drugo poluvrijeme smo bili bolji'

"Drugo poluvrijeme smo bili bolji, pogodili smo dvije stative, njihov golman je sjajno obranio udarac Olma. Protivniku nismo dali previše šansi, ali i u prvom poluvremenu smo bili na dobrom nivou. Vjerujem da ćemo izboriti prolazak skupine."

22.10.2019., OSK Metalist Stadion, Harkiv, Ukrajina - UEFA Liga prvaka, skupina C, 3. kolo, FC Shakhtar Donetsk - GNK Dinamo. Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama u utorak su u 3. kolu skupine C Lige prvaka u gostima kod ukrajinskog Šahtara odigrali 2:2 (1-1), s tim da je u 89. minuti Olmo pogodio vratnicu. Pogotke za Dinamo zabili su Dani Olmo (25) i Mislav Oršić (60-pen), dok su za Šahtar pogodili Jevhen Konopljanka (16) i Brazilac Dodo (75).