BIZARNI OKRŠAJ KOVAČA I BAYERNOVOG DOKTORA U POLUFINALU KUPA: / 'Nisam htio da pomogne našem igraču!'

Nesvakidašnja scena odvila se u zadnjim minutama utakmice Bayerna i Werdera

25.4.2019.
18:31
Screenshot

Nogometaši minhenskog Bayerna plasirali su se u finale Njemačkog kupa svladavši u Bremenu Werder s 3-2.

Momčad Nike Kovača vodila je golovima Lewandowskog (33) i Mullera (63), sve do 74. minute kada domaćini u samo minutu golovima Osaka i Rashice stižu do izjednačenja. Ipak, u 80. minuti Lewandowski iz penala donosi novu prednost Bavarcima i konačnu pobjedu.

Međutim, zanimljivi trenutak dogodio se u posljednjim minutama utakmice. Naime, nakon jednog starta na travi je ostao ležati igrač Bavaraca Javi Martinez, a na travnjak se spremao uči Bayernov doktor, Muller-Wohlfahrt. Međutim, Niko Kovač se sjurio na svog doktora i spriječio ga da uđe na teren i ukaže pomoć ozlijeđenom Martinezu.

'Nisam htio da pomogne Javiju'

Nakon utakmice, Kovač je objasnio svoj potez za njemački Bild. "Nije bila riječ o sukobu. Nisam htio da ukaže pomoć Javiju, jer bi inače morao napustiti teren i igrali bi posljednje minute s desetoricom igrača. Trebali su nam svi igrači", rekao je Kovač.