BIVŠI HRVATSKI IZBORNIK RADI ČUDA: / Sjajni 18-godišnjak mu donio novu pobjedu u 90. minuti!

Nogometaši Eintrachta iz Frankfurta, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, nastavljaju sa sjajnim rezultatima u njemačkoj Bundesligi.

20.11.2016.
20:00
AFP, DANIEL ROLAND

Nakon što ga je prošle sezone spasio od ispadanja Kovač je preporodio Eintracht koji u aktualnom izdanu Bundeslige ostvaruje senzacionalne rezultate. U nedjeljnoj utakmici 11. kola momčad iz Frankfurta je slavila na gostovanju kod Werdera s 2-1, a junak utakmice bio je 18-godišnji Aymen Barkok koji je zabio sjajan pobjednički pogodak u 90. minuti.

DELIRIJ U DORTMUNDU: /

Moćni Bayern pao u velikom njemačkom derbiju, vrh drži Leipzig!

Kramariću bod

Werder je poveo u 38. minuti preko Floriana Grillitscha, a Kovačevoj je momčadi izjednačenje donio Alexander Meier u 52. minuti. Kad se već činilo da će svakoj momčadi pripasti po bod, ukazao se njemački tinejdžer marokanskog porijekla... Naš Ante Rebić je za goste igra od 84. minute.

Na ljestvici senzacionalno vodi novak u prvoj ligi RB Leipzig s 27 bodova, tri manje ima Bayern, a onda slijedi čak pet momčadi koje imaju po 21 bod, a među njima je i Eintracht.

U drugoj utakmici nedjeljnog programa Hoffenheim i HSV su odigrali 2-2. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je za Hoffenheim do 78. minute, a Alen Halilović nije bio u konkurenciji kod HSV-a.