BIVŠA BARCINA ZVIJEZDA BRUTALNO KAŽNJENA: / Zbog nasrtaja na suca dobio kaznu koju će sigurno zapamtiti

Nije se uspio nametnuti u redovima katalonskog velikana pa je poslan na posudbu

10.5.2018.
19:26
Screenshot

Bivši Barcelonin nogometaš Arda Turan kažnjen je sa 16 utakmica zabrane igranja zbog guranja linijskog suca tijekom utakmice koju je njegov İstanbul Başakşehir igrao protiv Sivasspora.

Turan je u tu utakmicu krenuo sa klupe za pričuve, točnije na travnjak je ušao u 70. minuti ogleda u kojem je njegova momčad imala prednost do druge minute sudačke nadoknade kada je gost autogolom Babacana izjednačio na 1-1.

SKANDALOZNO PONAŠANJE BIVŠE BARCINE ZVIJEZDE: /

Nije mu se svidjela odluka linijskog suca pa ga je fizički napao

Turan je djelovao frustrirano, a nakon što linijski sudac nije pokazao da se slaže s njegovim mišljenjem u jednoj situaciji koja se pred njim i dogodila, unio mu se u lice i gurnuo ga.