BILIĆ UNATOČ POBJEDI LJUTIT NA SUCA: / 'To nikada nije karton. Nikada!'

Sreća i ogorčenje miješali su se u hrvatskom stručnjaku Slavenu Biliću poslije pobjede njegova West Hama na gostovanju kod Crystal Palacea (1-0) u osmom kolu Premier lige.

15.10.2016.
22:26

Bilićevoj je momčadi to bila tek druga pobjeda u natjecanju i zahvaljujući njoj je skočila na 15. mjesto sa sedam bodova. Jedini je strijelac već u 19. minuti bio Manuel Lanzini, a West Ham je nakon toga 'preživio' jedanaesterac koji je za domaće promašio Christian Benteke, te igranje s igračem manje od 75. minute zbog isključenja Aarona Cresswella.

NAPOKON MOŽE ODAHNUTI: /

Slaven Bilić u dramatičnim okolnostima došao do velike pobjede!

'Pokazali smo sve'

"Najprije bih želio pohvaliti svoju momčad. Pokazali smo sve - karakter, duh, samopouzdanje i pribranost. Zaslužili smo pobjedu. Postigli smo gol zahvaljujući nevjerojatnom kretanju nekoliko igrača", naglasio je Bilić nakon utakmice.

No, koliko god bio sretan, u njemu je bilo i ljutnje jer je opet ostao bez Cresswella koji se tek vratio nakon oporavka od ozljede. Prvi je žuti karon lijevi bek dobio zbog simuliranja iako se činilo da je na njemu doista napravljen prekršaj za jedanaesterac. Samo pola minute kasnije dobio je i drugi žuti karton zbog, dojam je, ne osobiti oštrog starta na suparniku.

"Za mene je to bio jedanaesterac na Cresswellu, a ne simuliranje. A drugi žuti karton je bio jako strog. To nikada nije žuti karton. Nikada", prokomentirao je bivši hrvatski izbornik čija momčad sljedeći vikend dočekuje Sunderland.