BEZ PROBLEMA NA NEUGODNOM GOSTOVANJU: / Conteov Chelsea i dalje juriša prema naslovu

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 32. kola Premier lige vodeći Chelsea je u gostima kod Bournemoutha slavio sa 3-1, te je zadržao sedam bodova prednosti u odnosu na Tottenham.

8.4.2017.
21:58

Chelsea je poveo u 17. minuti, kada je udarac Diega Coste u vlastitu mrežu skrenuo Adam Smith. Tri minute kasnije Eden Hazard povećava na 2-0. Do kraja prvog poluvremena Bournemouth ipak zabija, a strijelac je Joshua King (42). Pobjedu Chelseaja potvrdio je Marcos Alonso u 68. minuti.

Nakon pet uzastopnih poraza Bilićev West Ham je na domaćem terenu protiv Swanseaja slavio sa 1-0, i sada može lakše disati jer je osam bodova udaljen od zone ispadanja, odnosno od Swanseaja. Pobjedu "čekičarima" donio je Cheikhou Kouyate u 44. minuti.

NAPOKON IMAJU RAZLOGA ZA SLAVLJE: /

Pogledajte Lovrenovu gredu u pobjedi Liverpoola i kako je Bilić došao do tri boda

Drugoplasirani Tottenham je uvjerljivo dobio Watford sa 4-0. Dva gola zabio je Korejac Son Heung-Min (44, 55), a po jednog su dodali Dele Alli (33) i Eric Dier (39).

Pobjede su upisali i Manchester City te Liverpool. Manchester City je slavio protiv Hulla sa 3-1, dok je Liverpool do pobjede 2-1 protiv Stokea došao preokretom u drugom poluvremenu. Domaćini su poveli u 44. minuti pogotkom Jonathana Waltersa, a pobjedu "redsima" donijeli su Philippe Coutinho (70) i Roberto Firmino (72).

Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, a u 60. minuti je pogodio gredu.

U nedjelju se sastaju Sunderland - Manchester United i Everton - Leicester, a u ponedjeljak Crystal Palace - Arsenal.