BAYERNOV VEZNJAK POGODIO STRAŠAN PROJEKTIL S 30 METARA: / Uzbudljivo je u Njemačkoj

Pobjeda Bayerna niti jednog trenutka nije bila upitna

4.3.2018.
20:16
Screenshot

Lider njemačkog nogometnog prvenstva Bayern sigurno korača prema novom naslovu prvaka nakon što je u posljednjem susretu 25. kola Bundeslige na gostovanju pobijedio Freiburg 4-0.

HRVATI MARŠIRAJU BUNDESLIGOM: Nezaustavljivi

Pobjeda Bayerna niti jednog trenutka nije bila upitna, a golove za goste zabili su Alexander Schwolow (25-ag), Corentin Tolisso (28), Sandro Wagner (54) i Thomas Muller (69). Corentin Tolisso prvo je ime utakmice zbog svog strašnog projektila, kojim je s 30 metara neobranjivo pogodio za 2-0. Ovako moćno je to izgledalo...

Gostujuću pobjedu ostvario je i Stuttgart pobijedivši Koln 3-2. Domaćin je poveo u 7. minuti golom Claudia Pizzara, no Stuttgart je uzvratio s tri gola, a strijelci su bili Mario Gomez (45, 45+2) i Andreas Beck (57). Sva tri gola namjestio je Erik Thommy. Milo Jojić je u 86. minuti smanjio rezultat sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Na ljestvici vodi Bayern sa 63 boda, Schalke na drugom mjestu ima 43 boda, dok Borussia Dortmund i Eintracht imaju po 42 boda. Koln je na začelju sa 17 bodova.

REZULTATI Petak: Borussia Mönchengladbach - Werder Bremen 2-2 Subota: Schalke 04 - Hertha BSC Berlin 1-0 Eintracht Frankfurt - Hannover 96 1-0 FC Augsburg - 1899 Hoffenheim 0-2 Hamburger SV - FSV Mainz 05 0-0 VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1-2 RB Leipzig - Borussia Dortmund 1-1 Nedjelja: FC Köln - VfB Stuttgart 2-3 Freiburg - Bayern München 0-4