BAYERN RAZVALIO MONCHENGLADBACH: / Borussia Dortmund kiksala kod Augsburga

Bayern razbio Borussiju Monchengladbach s 5-1

2.3.2019.
20:25

U derbiju 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je na subotnjem gostovanju pobijedio Borussiju Monchengladbach s 5-1 iskoristivši kiks Borussije Dortmund koja je izgubila kod Augsburga pa sada oba sastava imaju po 54 boda.

VATRENI NI KRIV NI DUŽAN ZABIO SVOJ 10. GOL: /

Luda utakmica odigrana je u Frankfurtu

Borussija je na polovini prvenstva imala čak devet bodova više od Bayerna, no u sedam kola drugog dijela sezone sve je prosula. Momčad iz Dortmunda još uvijek vodi, ali samo zbog nešto bolje razlike pogodaka.

Bayern je u Mönchengladbachu odigrao sjajno uzvrativši Borussijii za domaći poraz 0-3 u listopadu prošle godine. Bavarci su već nakon 11 minuta vodili sa 2-0 golovima Javia Martineza (2) i Thomasa Mullera (11). Smanjio je Lars Stindl u 37. minuti, no gosti su uzvratili s tri nova gola za uvjerljivu pobjedu. Strijelci su bili Robert Lewandowski (47, 90-11m) i Serge Gnabry (75).