BAYERN IZAŠAO IZ KRIZE, KOVAČ MOŽE ODAHNUTI: / Kramarićev golgeterski niz je prekinut

Bayern razbio Hannover, Kramarić prekinuo niz

15.12.2018.
17:55

Kramarićev golgeterski niz prekinut je u subotu u 15. kolu Bundeslige. Nakon što je zabio na devet uzastopnih utakmica u Bundesligi, Ligi prvaka i za reprezentaciju, protiv Borussije Mönchengladbach "ostao je suh", a susret je završio 0-0.

JOSIP BREKALO MAJSTORSKI ZABIO U SUDAČKOJ NADOKNADI: /

Ušao u igru u 79. minuti i pokazao talent

Jednom zaprijetio

Andrej Kramarić je igrao do 63. minute za Hoffenheim, a samo je jednom zaprijetio gostima, ali njegov pokušaj u 6. minuti bio je neprecizan.

Hoffenheim's Croatian striker Andrej Kramaric (L) vies with Manchester City's English midfielder Phil Foden during the UEFA Champions League group F football match between Manchester City and Hoffenheim at the Etihad stadium in Manchester, north west England on December 12, 2018. (Photo by Paul ELLIS / AFP)

Stuttgart dobio Herthu, Borna Sosa oporavio se od ozljede

Stuttgart je dobio Herthu sa 2-1, a oba gola zabio je bivši njemački reprezentativac 33-godišnji Mario Gomez (64, 76). Lijevi branič Stuttgarta Borna Sosa oporavio se od ozljede i dobio je malu minutažu. Ušao je u igru u 86. minuti, a u 90. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj obranio vratar Herthe.

Kovač može biti zadovoljan

Trener Bayerna Niko Kovač može biti zadovoljan, momčad je izašla iz krize a to potvrđuje treća uzastopna prvenstvena pobjeda. Pao je "fenjeraš" Hannover, kojeg su "Bavarci" dobili sa 4-0 golovima Kimmicha (2), Alabe (29), Gnabryja (53) i Lewandowskog (62).

Bayern Munich's Croatian headcoach Niko Kovac gestures during the German first division Bundesliga football match BVB Borussia Dortmund v FC Bayern Munich in Dortmund, western Germany, on November 10, 2018. (Photo by Christof STACHE / AFP) / RESTRICTIONS: DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO

Elez i drugu utakmicu zaredom ušao s klupe

Hrvatski nogometaš Josip Elez, koji je bio standardni prvotimac Hannovera, drugu utakmicu zaredom ulazio je u igru sa pričuvne klupe. Prošlo kolo dobio je 12 minuta, a sada 17.

Dan ranije Wolfsburg je na gostovanju u Nuernbergu slavio sa 2-0, a hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je strijelac drugog pogotka. Josip Brekalo ušao je u igru u 79. minuti, a u posljednjoj minuti sučeve nadoknade završio je dobro izveden kontranapad te svojim drugim bundesligaškim pogotkom u ovoj sezoni potvrdio pobjedu 'vukova'.

Večeras vodeća Borussia Dortmund dočekuje Werder.

REZULTATI: Hoffenheim 0 Borussia Mönchengladbach 0 - - - Stuttgart 2 Mario Gomez (64, 76) Hertha 1 Mittelstadt (38) - - - Augsburg 1 M. Gregoritsch (13) Schalke 1 D. Caligiuri (53) - - - Hannover 0 Bayern 4 Kimmich (2), Alaba (29), Gnabry (53), Lewandowski (62) - - - Fortuna Dusseldorf 2 Ayhan (55, 79) Freiburg 0