BARCELONA UPISALA JOŠ JEDNU UVJERLJIVU POBJEDU: / Ansu Fati zabio tri gola u posljednje dvije utakmice

Ranije u četvrtak je donedavni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao do 61. minute u minimalnoj 1:0 domaćoj pobjedi Seville protiv Levantea

1.10.2020.
23:56

Nogometaši Barcelone i u svom su drugom nastupu u španjolskom prvenstvu ove sezone ostvarili pobjedu, oni su u dvoboju 4. kola kao gosti svladali Celtu u Vigu sa 3:0.

Barcelona je vrlo rano povela golom Ansua Fatija (11'), a prednost je povećala nesretnim autogolom Olaze (51'-ag) početkom drugog poluvremena. Konačni rezultat postavio je Sergi Roberto (90+5') u posljednjoj minuti sudačke nadoknade. Inače, Fati je zabio tri gola u posljednje četiri utakmice.

Barcelona je sada peta sa šest bodova iz dva odigrana susreta, jednim manje od Getafea, Valencije, Real Madrida i Villarreala, dok je Celta 11. s pet bodova.

ŠTO SE DOGAĐA S RAKITIĆEM? /

Sevilla slavila, a bivšeg Vatrenog razapeli na Twitteru - 'Katastrofalna partija Hrvata. Jako, jako slabo'

Pobjeda Seville

Ranije u četvrtak je donedavni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao do 61. minute u minimalnoj 1:0 domaćoj pobjedi Seville protiv Levantea. Strijelac jedinog gola bio je En-Nesyri u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Sevilla je tako zadržala stopostotni učinak u Primeri, kao i Barcelona iz dva nastupa ima šest bodova te se nalazi na šestom mjestu. Levante je 13. s tri boda.