BARCELONA SVE DALJE OD REALA: / Messi i društvo ostali bez pobjede kod Real Sociedada

Nogometaši Barcelone nisu uspjeli stići do sva tri boda na gostovanju kod Real Sociedada u susretu 13.

27.11.2016.
22:50

Willian Jose uputio je glavom udarac prema mreži Barcelonina gola, nakon gužve i obrane Ter Stegena, s nekih dvanaest metara u 53. minuti. Bio mu je to šesti pogodak na domaćim utakmicama što je statistički podatak kojim predvodi sve strijelce u Primeri.

Poravnala ja Barcelona preko Lionela Messija na dodavanje Neymara, koji je napravio velik dio posla s lijeve strane, samo šest minuta kasnije. Sjajni je Argentinac zabio pet pogodaka iz posljednjih sedam udaraca prema suparničkim vratima i ukupno 47 golova u isto toliko nastupa u 2016. godini.

Nakon remija protiv Malage, Barceloni je ovo nova utakmica bez pobjede, dok je Real Sociedad prekinuo niz od četiri vezana slavlja.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je uvodnih 45. minuta za Barcelonu.

Primera, rezultati nedjeljnih utakmica 13. kola:

Villarreal - Alaves 0-2 Osasuna - Atletico Madrid 0-3 Celta Vigo - Granada 3-1 Real Sociedad - Barcelona 1-1