OGLAS

BARCELONA SE VRATILA NA VRH: / Katalonski gigant teže od očekivanog protiv žilavih Andalužana

Barcelona slomila otpor žilave Granade tek kada su gosti iz Andaluzije ostali sa 10-oricom

19.1.2020.
22:57

Nogometaši Barcelone vratili su se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva minimalnom 1:0 (0:0) pobjedom protiv Granade na Camp Nou, u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 20. kola Primere. Za uspješan start novog trenera Quiquea Setiena na klupi Barcelone pobrinuo se argentinski nogometni čarobnjak Lionel Messi pogotkom u 76. minuti.

[FOTO] REAL - SEVILLA 2:1: /

Casemiro junak velike pobjede Kraljeva; Luka odigrao čitavu utakmicu

Barcelona sada ima 43 boda, isto kao i Real na drugom mjestu

Barcelona je slomila otpor žilave Granade tek kada su gosti iz Andaluzije ostali sa 10-oricom jer je zbog dva žuta kartona u 69. minuti isključen German Sanchez.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 71. minute. Vodeća Barcelona sada ima 43 boda, kao i drugi Real Madrid, dok je Granada 10. sa 27 bodova.