[FOTO] BARCELONA OBRANILA NASLOV PRVAKA ŠPANJOLSKE: / Katalonski div pokorio domaću konkurenciju po 26. put

Katalonija slavi 26. naslov prvaka Španjolske svoje Barcelone

27.4.2019.
22:31

Ivan Rakitić i Barcelona - slave! U subotu navečer osvojili su naslov prvaka Španjolske pobijedivši u 35. kolu na Nou Campu Levante s 1-0.

JESU LI U MADRIDU SIGURNI DA ŽELE POGBU? /

Procurio podatak zbog kojeg u Unitedu bjesne, a na Bernabeu bi se trebali zabrinuti

Barca je svoj 26. naslov i osmi u zadnjih 11 sezona osigurala tri kola prije kraja jer imaju devet bodova više od Atletica i bolji međusobni skor, kao i bolju gol-razlikom, i to za čak 25 golova! Još od 2010. godine Barca, pak, nije naslov osigurala kod kuće...

Pogodak vrijedan naslova zabio je a tko drugi nego veliki Leo Messi u 62. minuti, a ušao je u igru tek u 46. minuti. Sjedio je nogometni argentinski čarobnjak do tada na klupi Barcelone, a na poluvremenu je ušao umjesto Brazilca Philippea Coutinha i zaključio priču.

Messi je, tako, ušao u nogometnu povijest osvojivši svoj 34 trofej u klupskom nogometu u karijeri, sve sa Barcelonom.

Levante se bori za ostanak i držao je "nulu" sve do 62. minute, a nakon primljenoga gola momčad iz Valencije je opasno prijetila, a u 89. minuti su pogodili i vratnicu.

Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret za Barcu.