BARÇA SE POIGRALA S ENGLESKIM PRVAKOM: / Katalonci bez Rakitića utrpali Leicesteru četiri komada

Nogometaši Barcelone svladali su engleskog prvaka Leicester City s 4-2 u utakmici International Champions Cupa odigranoj u Stockholmu.

3.8.2016.
22:26
AFP, JONATHAN NACKSTRAND

Barcelona je igrala u šarenom sastavu, bez našeg Rakitića, Neymara koji je na Olimpijskim igrama, Piquea i Inieste, ali s Messijem i Suarezom u udarnoj postavi. To je bilo dovoljno za slamanje senzacionalnog engleskog prvaka koji se priprema za premijerni nastup u Ligi prvaka.

Sjajni gol Muse

Munir s dva gola i Suarez s jednim već su u prvom poluvremenu odigurali Kataloncima ogromnu prednost, ali ona se počela otapati kad je trener Leicestera Claudio Ranieri u nastavku uveo u igru ovoljetno pojačanje iz moskovskog CSKA-a Ahmeda Musu. Nigerijac je u 47. minuti fantastičnim pogotkom smanjio na 1-3, a potom u 66. još jednim golom vratio utakmicu u neizvjesne vode.

Do potpunog preokreta ipak nije došlo, štoviše u 84. minuti je 17-godišnji Rafa Mujica postigao novi pogodak za Barcelonu i postavio konačnih 4-2.