ARSENAL RAZBIO FULHAM: / Topnici produljili nevjerojatni domaći niz

Arsenal pobijedio Fulham s 4-1

1.1.2019.
18:15

U londonskom derbiju 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je pobijedio Fulham s 4-1 čime je produžio niz bez domaćeg poraza od gradskog suparnika na 29 utakmica.

LEICESTER I VARDY KAO U NAJBOLJIM DANIMA: /

Novu godinu započeli gostujućom pobjedom nad Evertonom

Topnici nikada nisu izgubili domaću utakmicu od Fulhama

"Topnici" u svojoj povijesti nikada nisu izgubili domaću utakmicu od Fulhama. U dosadašnji 29 ogleda Arsenal je slavio 24 puta, dok je pet susreta završilo bez pobjednika.

Golove za Arsenal postigla su četiri različita igrača Granit Xhaka (25), Alexandre Lacazette (55), Aaron Ramsey (79) i Pierre Aubameyang (83), dok je strijelac za goste bio Aboubakar Kamara (69).

Aubameyang vodeći strijelac lige sa 14 golova

Postigavši jedan pogodak Aubameyang je sada postao vodeći strijelac lige sa 14 golova, a po jedan manje zabili su Harry Kane i Mohamed Salah.

Ryan Sessegnon - tragičar utakmice

Tragičar utakmice bio je gostujući napadač Ryan Sessegnon koji je u prvom poluvremenu pri rezultatu 0-0 imao dvije sjajne prilike. U 15. minuti je išao sam prema Brendu Lenu, ali je promašio cijeli gol, dok je osam minuta kasnije promašio loptu na drugoj stativi.

Večeras je na rasporedu još jedna utakmica, Cardiff City - Tottenham.

Na ljestvici vodi Liverpool sa 54 boda, Manchester City ima 47, a Tottenham 45 bodova. Slijede Chelsea sa 43 i Arsenal sa 41 bodom.

REZULTATI Arsenal - Fulham 4-1 (Xhaka 25, Lacazette 55, Ramsey 79, Aubameyang 83 / Kamara 69) Everton - Leicester City 0-1 (Vardy 58) Cardiff City - Tottenham (18:30)

U srijedu: Bournemouth - Watford Chelsea - Southampton Huddersfield Town - Burnley West Ham - Brighton & Hove Albion Wolverhampton - Crystal Palace Newcastle United - Manchester United

U četvrtak: Manchester City - Liverpool