U posljednjem subotnjem dvoboju 12. kola engleske Premijer lige nogometaši Manchester Uniteda svladali su na gostovanju u Londonu momčad Arsenala s 2:1.

23.11.2014.
0:49

Za drugu uzastopnu pobjedu momčadi Louisa van Gaala jedan od najzaslužnijih bio je vratar De Gea koji je zaustavio gotovo sve pokušaje "topnika". Gosti su do vodstva stigli u 56. minuti nakon što je loptu u vlastitu mrežu poslao Gibbs. Wayne Rooney je u 85. minuti udvostručio vodstvo Manchester Uniteda. Arsenal je u sudačkom vremenu tek uspio ublažiti poraz sjajnim udarcem Girouda.

Manchester United se novom pobjedom probio na četvrto mjesto ljestvice s 19 bodova, dok je Wengerova momčad nakon drugog uzastopnog poraza pala na osmo mjesto s dva boda manje od Manchester Uniteda.