OGLAS

ANTE REBIĆ ZABIO ZA POBJEDU U DERBIJU PROTIV ROME: / Pogledajte majstorski okret i hladnokrvnu završnicu Vatrenog

Rebić je zaslužan za drugo vodstvo Milana u ovoj utakmici. Rossoneri su poveli u 43. minuti nakon što je Franck Kessie zabio iz penala

28.2.2021.
22:30

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić zabio je gol za pobjedu Milana 2:1 u derbiju protiv Rome. Vatreni je dobio priliku igrati od prve minute i iskoristio ju je na najbolji mogući način.

U 58. minuti primio je loptu na rubu kaznenog prostora, majstorskim okretom oslobodio se svog čuvara, a zatim hladnokrvno poslao loptu u mrežu domaće momčadi.

Rebićev gol pogledajte OVDJE.

REBIĆ ŽESTOKO OPSOVAO NA HRVATSKOM NAKON GOLA RAVNO U KAMERU: /

Čitajte mu s usana, ovo ne smijemo ni napisati

Milan drugi

Rebić je zaslužan za drugo vodstvo Milana u ovoj utakmici. Rossoneri su poveli u 43. minuti nakon što je Franck Kessie zabio iz penala. Roma se vratila u igru golom Jordana Veretouta u 50. minuti, da bi Rebić svojim pogotkom zaključio utakmicu u korist Milana.

Nažalost, samo 11 minuta kasnije Ante je napustio teren zbog ozljede prepone, a prije njega zbog problema s ozljedom izašao je i Zlatan Ibrahimović.

Rebić je i u prvom poluvremenu dva puta opasno ugrozio suparnička vrata, no Pau Lopez je oba puta bio spreman. Mario Mandžukić nije nastupio zbog ozljede.

Milan je ovom pobjedom učvrstio drugo mjesto na ljestvici Serie A s četiri boda manje od vodećeg Intera i šest bodova više od trećeplasiranog Juventusa. Roma je na petom mjestu s 44 boda, 12 manje od Intera.