ANDREJ KRAMARIĆ ODUŠEVIO NOGOMETNI SVIJET: / 'Bio je impresivan, Hoffenheim je igrao na njegovim krilima'

Andrej Kramarić odigrao sjajnu utakmicu protiv Lyona

24.10.2018.
8:49

Srebrni hrvatski napadač Andrej Kramarić sinoć je u Hoffenheimu, u sklopu 3. kola natjecanja po skupinama Lige prvaka, dao dva gola za svoju momčad u ludoj utakmici protiv Lyona, koja je na kraju završila 3-3.

CITY UVJERLJIV, PREOKRETI HOFFENHEIMA: Napadač Vatrenih će posebno pamtiti ovu večer u Ligi prvaka

Bila je to najbolja utakmica večeri u kojoj je Lyon poveo, pa Kramarić s dva gola preokrenuo na 2-1 za Hoffenheim, da bi Lyon ponovno s dva gola donio dramatični rasplet dvoboju. U posljednjim trenucima Hoffenheim je uspio izjednačiti.

Osjetio kako je zabiti u elitnom natjecanju'

Tako je Kramarić osjetio kako je to zabiti u elitnom natjecanju. Dan poslije, mediji su punio hvale na račun njegove igre.

"Hoffenheim je napadao s Kramarićem u špici, ali je bio i izložen protunapadima Lyona. Kramarić je zabio dva gola, ali je u 66. minuti Lyon zabio za 3-2. No, na kraju su uspijeli uzeti bod", javlja Kicker.

Hoffenheim's Croatian forward Andrej Kramaric (R) celebrates scoring the 2-1 during the UEFA Champions League Group F football match between TSG 1899 Hoffenheim and Olympique Lyon in Sinsheim, on October 23, 2018. (Photo by Daniel ROLAND / AFP)

'Na krilima Kramarića'

Britanski tabloid Daily Mail piše:

"Domaćini su protiv Lyona pronašli način i na krilima Andreja Kramarića sebe nagradili za trud i poveli".

Na društvenim mrežama navijači i nogometni pratitelji zadivljeni su viđenim...

"Bio je toliko impresivan s dva gola Lyonu", stoji u objavi na Twitteru.

"Već sad je na dva gola u Ligi prvaka", nadodao je drugi.

Što se tiče same utakmice, gosti su poveli u 27. minuti golom Bertranda Traorea nakon katastrofalne pogreške Kevina Vogta. Kapetan domaćeg sastava je izgubio loptu koju mu je uputio vratar Oliver Baumann što je iskoritio Traore te zabio za 1-0.

Prvijenac Kramarića u Ligi prvaka dogodio se u 33. minuti

Njemački sastav je izjednačio u 33. minuti pogotkom Andreja Kramarića kojem je to bio prvijenac u LP. U prvom kolu je upisao asistenciju protiv Šahtara (2-2), a ove sezone je u Bundesligi zabio dva gola uz jednu asistenciju.

Hrvatski napadač je mirno primio loptu na prsa i potom zabio za 1-1. Na sličan način Kramarić je u 47. minuti zabio za vodstvo 2-1. Lyon je izjednačio u 60. minuti preko Tanguyja Ndombelea, a u osam minuta kasnije Depay je doveo goste u novo vodstvo. U posljednjim trenucima domaćin je izjednačio golom Jelintona.