ALEN HALILOVIĆ ZAČETNIK AKCIJE ZA GOL LAS PALMASA: / Levante uzeo bodove društvu s Kanara

Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas

8.4.2018.
14:02
AFP, DESIREE MARTIN

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante je pred svojim navijačima pobijedio Las Palmas sa 2-1 (1-0) i sedam kola prije kraja stvorili osam bodova prednosti pred Deportivom, a 10 pred Las Palmasom u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa.

RONALDU PRIJETI ČAK 10 GODINA ZATVORA: Španjolci pišu da se može izvući uplatom nevjerojatnog iznosa

Za vodstvo domaćih pogodak je u 35. minuti postigao Coke. Garcia je donio izjednačenje gostima u 50. minuti, da bi u drugoj minuti sučevog vremena Campana donio sva tri boda Levanteu.

Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas i bio je začetnik akcije iz koje je njegova momčad došla do izjednačujućeg pogotka.

Levante je na 17. mjestu sa 31 bodom, osam više od Deportiva koji predvodi trojac klubova u zoni ispadanja. Las Palmas je 19. sa 21 bodom, a zadnja Malaga ima 17 bodova. Vodeća Barcelona ima 79 bodova, 12 više od drugoplasiranog Atletica koji će u nedjelju, u madridskom derbiju, gostovati kod trećeplasiranog Reala koji za Barcelonom zaostaje 16 bodova.

Španjolska - 31. kolo Levante - Las Palmas 2-1 (Coke 35, Campana 90+2 / Garcia 50)

Real M. - Atletico M. (ned, 16.15) Real S. - Girona (ned, 18.30) Valencia - Espanyol (ned, 20.45) Villarreal - Athletic B. (pon, 21.00)

Odigrano prije: Barcelona - Leganes 3-1 Betis - Eibar 2-0 Celta Vigo - Sevilla 4-0 Alaves - Getafe 2-0 Deportivo - Malaga 3-2