ALAVES PROSUO BODOVE U POSLJEDNJIM SEKUNDAMA: / Počeo je nedjeljni program u Španjolskoj

Alaves prosuo bodove u posljednjim trenucima

7.4.2019.
15:26

Nogometaši Alavesa i Levantea odigrali su 1-1 (1-0) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola španjolskog prvenstva, iako je domaća momčad do treće minute sučeve nadoknade držala tri boda u rukama.

Alaves' Spanish goalkeeper Fernando Pacheco (R) reacts during the Spanish league football match between Deportivo Alaves and CD Leganes at the Mendizorroza stadium in Vitoria on April 7, 2019. (Photo by ANDER GILLENEA / AFP)

BARCELONA - ATLETICO 2-0: /

Suarez i Messi u dvije minute za vjerojatno obranu naslova; Argentinac napravio nešto nevjerojatno

Alaves poveo u 18. minuti

Za vodstvo Alavesa strijelac je bio Argentinac Jonathan Calleri u 18. minuti iz kaznenog udarca. Izjednačujući pogodak za konačnih 1-1 postigao je Argentinac Jonathan Silva u trećoj minuti sučeve nadoknade.

Tako je Alaves sa 45 bodova ostao na sedmom mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Leganes sa 40 bodova na 11. poziciji.

Alaves' Spanish forward Borja Baston (L) vies with Leganes' Spanish defender Rodrigo Tarin during the Spanish league football match between Deportivo Alaves and CD Leganes at the Mendizorroza stadium in Vitoria on April 7, 2019. (Photo by ANDER GILLENEA / AFP)

Barca juri prema naslovu

Vodeća Barcelona ima 73 boda, 11 više od drugoplasiranog Atletico Madrida nakon jučerašnje pobjede 2-0 u derbiju odigranom na Camp Nou.

Treći je Real Madrid sa 13 bodova zaostatka za Kataloncima. U zoni ispadanja nalaze se Celta Vigo sa 29 bodova, Rayo Vallecano sa 27 i Huesca sa 23.

Španjolska - 31. kolo Alaves - Leganes 1-1 (Calleri 18-11m / Silva 90+3)

Getafe - Athletic B. /-/ Valladolid - Sevilla (16.15) Celta V. - Real S. (18.30) Levante - Huesca (18.30) Betis - Villarreal (20.45)

Odigrano prije: Barcelona - Atletico M. 2-0 Rayo V. - Valencia 2-0 Real M. - Eibar 2-1 Girona - Espanyol 1-2