AKO SOLSKJAER SAD NE DOBIJE OTKAZ, NEĆE NIKADA: / Manchester na Old Traffordu doživio još jedan debakl

22.1.2020.
23:29

Manchester United upisao je još jedan poraz. Na svom Old Traffordu Crveni vragovi izgubili su od Burnleya rezultatom 2:0.

United je dominirao u svakom segmentu igre, od posjeda lopte pa do udaraca u okvir gola, ali jalova je ta premoć bila za Solskjaera i njegovu momčad.

Burnley je u vodstvo u 39. minuti doveo Chris Wood, a centarfor Burnleya bio je asistent u 56. minuti Jayu Rodriguezu koji je potvrdio pobjedu gostiju.

Solskjaeru nakon ove utakmice opasno visi otkaz, a glavni favoriti za klupu Manchestera su Mauricio Pochettino i Masimilliano Allegri, kako su već prije predvidjeli engleski mediji.

SAMO JE JEDNO IDEALNO MJESTO NA KOJEM LUKA MODRIĆ MOŽE ZAVRŠITI KARIJERU: /

Žao nam je, ali možda ćemo vas razočarati

Pobjede Leicestera i Tottenhama

Nogometaši Leicestera i Tottenhama ubilježili su pobjede u dvobojima 24. kola Engleske lige igranim u srijedu.

Totenham je s 2:1 kod kuće pobijedio Norwich, a pobjedu je momčadi Josea Moutinha donio Son u 79. minuti. Tottenham je pobjedom skočio na šestu poziciju.

Leicester je s 4:1 nadigrao kao domaćin West Ham uz dva gola Ayoze Pereza. Leicester je treći s 48 bodova.