ABERDEEN I CELTIC ODIGRALI LJEPOTICU: / U derbiju palo 6 golova; Rangers pobijedio Livingston

Aberdeen i Celtic u derbiju kola odigrali 3:3

25.10.2020.
20:04

Škotski nogometni velikan Rangers pobijedio je Livingston sa 2:0 u susretu 12. kola škotskog nogometnog prvenstva dok su Aberdeen i Celtic u derbiju kola odigrali 3:3.

BORNA BARIŠIĆ ZA NET.HR: /

'Sa Gerrardom imam sjajan odnos i računa na mene'

Rangers rutinski do bodova

Rangers je rutinski stigao do bodova, a sve je bilo gotovo u prvih 15 minuta utakmice. Strijelci su bili Joe Aribo (9) i JermainDefoe (15). BornaBarišić i NikolaKatić nisu nastupili za momčad sa Ibroxa.

U derbiju kola Aberdeen i Celtic su odigrali 3:3, a čak pet golova je palo u drugom dijelu.

Domaćin vodio 1:0 i 2:1, gosti imali prednost 3:2

Domaćin je vodio 1:0 i 2:1, dok su gosti imali prednost 3:2, no Aberdeen je golom LewisaFergusona iz kaznenog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade izjednačio. Bio je to njegov drugi gol na utakmici, a zabio je i za 1:0 u 43. minuti, također iz jedanaesterca.

Pogodak za domaći sastav zabio je i RyanHedges (65), dok su strijelci za goste bili Callum McGregor (52), LeighGriffiths (76) i RyanChristie (78-11m).

Na ljestvici vodi Rangers sa 32 boda, šest više od Celtica koji ima i utakmicu manje. Hibernian ima 24, a Aberdeen 23 boda.