Pravilnik o upotrebi kolačića

SERIE A

NIKOLA KALINIĆ EFEKTNO ZABIO JUVENTUSU I ZAPOČEO VELIKI PREOKRET: Pogledajte njegov gol protiv najjače talijanske ekipe

Juventus je već ranije osigurao novi naslov prvaka Italije

U zadnjem kolu ove sezone u talijanskoj Seriji A Roma je rezultatom 3:1 svladala Juventus, koji je već ranije osvojio naslov prvaka u Serie A.

Juventus je poveo u petoj minuti preko Gonzala Higuaina, a Roma je izjednačila u 23. pogotkom hrvatskog napadača Nikole Kalinića koji je efektno poentirao glavom nakon ubačaja iz kuta.

Kalinićev pogodak pogledajte OVDJE.

Puna minutaža

U nastavku utakmice Roma je preokrenula rezultat. Za 2:1 zabio je Perotti, a isti igrač je u 53. povećao vodstvo Rome na konačnih 3:1.

Kalinić je odigrao cijelu utakmicu za svoju momčad.