NIJE ŠALA: / Dinamo nadigrao Bayern usred Münchena

Pred utakmicu prvih momčadi, u juniorskoj Ligi prvaka u Münchenu odigrale su i mlade momčadi Bayerna i Dinama, a dinamovci su slavili rezultatom 2:1.

29.9.2015.
14:37
Pixsell, Slavko Midžor

Početak na stadionu Grünwalder nije mogao biti bolji, Dinamo je već u samom početku utakmice stigao do velike prednosti. Prvo je nakon prekršaja na Josipu Brekalu u kaznenom prostoru Ivan Božić doveo Dinamo u vodstvo u 5. minuti.

Brekalo je u 18. minuti povisio na 2:0, a cijelo prvo poluvrijeme je prošlo u dominaciji Zagrepčana. Stvari po Dinamo su postale još bolje u 52. minuti, kada je Pfab zaradio drugi žuti karton.

No, u završnici je ipak stiglo do drame. Strein je smanjio u 84. minuti na 1:2, ali rezultat se više nije mijenjao.

Bodovi s gostovanja odlično će doći dinamovcima. Naime, u 1. kolu su Zagrepčani izgubili od Arsenala (0:2), kao i Bayern od Olympiacosa (0:1).