NIJE BIO NJEGOV DAN: / Golman iz Ukrajine odigrao utakmicu koju će dugo pamtiti

Dmitrij Bezruk, 19-godišnji golman Černomoreca iz Odese dugo će pamtiti gostovanje kod Zorije iz Zaporožja u 18. kolu ukrajinskog nogometnog prvenstva.

15.3.2016.
7:59

Golman pretposljednje momčadi prvenstva imao je tri velika kiksa i može se smatrati najvećim krivcem za poraz kod treće momčadi lige. U četvrtoj minuti je loše ispucao loptu koja je došla do domaćih igrača, a kiks je kažnjen isključenjem igrača Zorje i jedanaestercem (koji nije realiziran). Bezruk je drugi kiks imao kada je u 68. minuti primio pogodak iz kornera. Četiri minute kasnije treći kiks na utakmici riješio je sve dvojbe oko pobjednika. Opet je mladi golman Černomoreca loše ispucao loptu, što su domaći napadači jedva dočekali.

Utakmica je završila rezultatom 4-0, a 19-godišnjak će svoj šesti seniorski nastup dugo pamtiti.