NESTVARNA OBRANA BUFFONA: / Legendarni vratar pokazao zašto ga još uvijek smatraju jednim od najboljih

Gianluigi Buffon u petak je navečer u finalu Talijanskog superkupa protiv Milana u Dohi još jednom pokazao zašto je i u 39 godini jedan od najboljih vratara svijeta.

23.12.2016.
22:42
AFP, MARCO BERTORELLO

Regularni dio završio je rezultatom 1-1. Međutim, to ne bi bilo tako da na vratima "Stare dame" nije bilo - njega! Buffon je za Juventus protiv Rossonera odigrao svoju 600. utakmicu, a sedam minuta prije kraja čudesno je obranio udarac Bacce.

MARIO PAŠALIĆ JUNAK MILANA: Hrvat Juventusu zabio pogodak vrijedan Talijanskog superkupa

Igrala se 83. minuta kad je Bacca nakon jednog ubačaja s desne strane ostao sam samcat na pet metara od Buffona. No čudesni golman Juventusa refleksnim potezom desne ruke spriječio je pogodak u svojoj mreži.