NEBO SE RASPLAKALO NAD NJEMAČKOM: / 'Elf' izgubio od Slovačke, utakmica je prekinuta pa nastavljena

Prijateljska utakmica između Njemačke i Slovačke igrala se u Augsburgu, ali je zbog velikog pljuska i grmljavine prekinuta na poluvremenu. Gosti su na kraju slavili s 3:1.

29.5.2016.
19:15

Domaćin je poveo pogotkom Marija Gomeza iz jedanaesterca u 13. minuti, a Slovačkoj su prednost donijeli Marek Hamšik (41.) i Michal Duriš (44.).

Tuča i lokve vode

No, svjetski prvaci nisu imali priliku za preokret jer se "nebo spustilo" na teren WWK Arene, a uvjeti za igru postali su nemogući kad su tuča i lokve vode prekrili su travnjak.

Igrači su ostali u svlačionicama, čekalo se da se vrijeme smiri, ali nakon više od pola sata čekanja, odlučeno je da se utakmica ipak nastavi.

Veliki kiks Ter Stegena

Nastavak igre nije donio dobre vijesti za Njemačku. Juraj Kučka je u 52. minuti povećao vodstvo Slovačke na 3:1, nakon velikog kiksa njemačkog vratara Ter Stegena koji je na poluvremenu ušao u igru. Barcelonin vratar nije se proslavio nakon ne baš dobro izvedenog voleja slovačkog igrača, lopta mu je prošla kroz ruke i noge.