NE NA NAŠEM STADIONU: / Bayern golom Lewandowskog srušio Real, Modrić igrao pola sata

U svojoj Allianz Areni, Bayern je u finalu Audi kupa svladao moćni Real s 1:0. Podogak odluke postigao je Robert Lewandowski u 88. minuti.

5.8.2015.
23:04

Trener Reala Rafael Benitez ostavio je svoje glavne igrače tek za drugo poluvrijeme, utakmicu je započeo bez Balea, Modrića, Jamesa Rodrigueza, Arbeloe... dok Ronaldo nije ni doputovao u München zbog lakše ozljede.

Modrić ušao u 57. minuti

Hrvatski reprezentativac zaigrao je od 57. minute. Realu se u 15. minuti ozlijedio Pepe, a Madriđani su ostali bez važnog igrača obrane. Dva puta je u prvom dijelu zaprijetio Thomas Müller, a najbolju priliku imao je Mario Götze kojemu je udarac iz blizine obranio Navas.

MA, KAKAV RONALDO: /

"Modrić je ključni igrač Real Madrida"

Kombinacija Douglas Costa - Lewandowski

Lewandowski je bio strijelac, ali je do pogotka u završnici susreta držao epitet tragičara. U 61. minuti sjajno ga je proigrao Douglas Costa, ali je Bayernov napadač gađao pored vratnice. Ista kombinacija odlučila je pobjednika, Lewandowski je, na Costin ubačaj iz slobodnog udarca, u završnici utakmice svladao Navasa.

Na turniru treće mjesto pripalo je Tottenhamu koji je svladao Milan s 2:0 (Chadli 8., Carroll 71.)