NASTAVLJAJU SE MUKE BOBANOVOG MILANA: / Izgubili su sada od Rome, Rebić gledao utakmicu s klupe

Milan je u ovu sezonu ušao katastrofalno i situacija se niti nakon devet kola nije promijenila

27.10.2019.
21:38
Insidefoto / ddp USA / Profimedia

U susretu devetog kola talijanskog prvenstva, Serije A, talijanski velikan Milan izgubio je 2:1 na gostovanju kod Rome.

Rimski sastav poveo je u 38. minuti golom bosanskohercegovačkog napadača Edina Džeke, a nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu izjednačio je Theo Hernandez.

Izjednačenje kratko trajalo

Gol za 2:1 postigao je Nicolò Zaniolo vrlo brzo nakon izjednačenja, u 58. minuti, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Hrvatski reprezentativac koji je ove sezone stigao u Milan Ante Rebić cijelu je utakmicu proveo na klupi za pričuve.

Nakon devet kola Milan, klub u kojem dužnost direktora obnaša legenda hrvatskog nogometa Zvonimir Boban, se nalazi na 12. mjestu ljestvice, a Roma je peta.