NAŠI ZLATNI RUKOMETAŠI SECIRALI IGRU KAUBOJA PROTIV KATARA: / 'Sigurno da može bolje, ali...'

Hrvatska će u drugi krug natjecanja prenijeti tri boda, Katar dva, a Japan jedan bod

19.1.2021.
22:41

Hrvatska rukometna reprezentacija je u posljednjoj utakmici prvog kruga svjetskog prvenstva pobijedila Katar sa 26-24 (13-11) osvojivši prvo mjesto u skupini C, te tako prenijela tri boda u drugi krugu natjecanja.

METLIČIĆ KONAČNO OBJASNIO NAJČUDNIJU ODLUKU ČERVARA: /

Evo zašto vrhunski krilni igrač Čupić, mora igrati vanjskog

Hrvatska je dugo lomila Katar i na koncu ga slomila sa 26-24. Hrvatska će tako u drugi krug natjecanja prenijeti tri boda, Katar dva, a Japan jedan bod, dok je Angola okončala natjecanje.

Legende zadovoljne

U RTL-ovoj emisiji "Vrijeme je za rukomet" legendarni hrvatski rukometaši Petar Metličić, Goran Šprem i Drago Vuković pohvalili su nastup Kauboja, za koji smatraju da je bio najbolji do sada na ovom Svjetskom prvenstvu.

"Popravili smo neke segmente, odigrali smo dovoljno dobro da pobijedimo Katar. Sigurno da može bolje, ali u ovom trenutku možemo biti zadovoljni", rekao je Metličić, a kompletne prve dojmove legendarnih rukometaša pogledajte u videu.