NAKON OVOGA SU PARIŽANI IZGUBILI SVAKU NADU: / Pogledajte brutalan start za isključenje zvijezde PSG-a

Manchester City je do pobjede stigao zahvaljujući preokretu u drugom poluvremenu

28.4.2021.
23:15

U prvom dvoboju polufinala Lige prvaka Manchester City je slavio u Parizu protiv PSG-a s 2-1 (0-1) i stekao veliku prednost pred uzvrat.

CITY PREOKRETOM DO SLAVLJA NA PARKU PRINČEVA: /

Mahrez sjajno pogodio iz slobodnjaka, Gueye divljački startao za izravni crveni karton

Utakmica nije dobro počela za ekipu Pepa Guardiole koja je primila gol u 15. minuti, kada je zabio Marquinhos, a rezultatom 1:0 je završeno prvo poluvrijeme.

Čudesan preokret

City je ušao bolje u drugo poluvrijeme i stigao do izjednačenja u 65. minuti kada je Kevin de Bruyne ubacio, a vratar Parižana Keylora Navas nije najbolje reagirao, i lopta je završila u mreži. Samo šest minuta nakon toga Građani su stigli do potpunog preokreta nakon što je Riyad Mahrez majstorski pogodio iz slobodnog udarca s dvadesetak metara.

U 77. minuti Francuzi su ostali s igračem manje zbog izravnog crvenog kartona Idrissa Gueyea koji je brutalno startao na Ilkayja Gundogana.

OVDJE možete vidjeli kako je to izgledalo.