Pravilnik o upotrebi kolačića

TEŠKA OZLJEDA

MORA PAUZIRATI TRI MJESECA: Bayern ostao bez velikog aduta za Dinamo

Kvalifikacijska utakmica Njemačke i Irske uzela je danak”elfu”, ali i Bayernu. U iznenađujućem porazu na gostovanju u Irskoj, teško se ozlijedio Mario Götze. Zbog  rupture mišića morat će pauzirati tri mjeseca.

Napadač Bavaraca zamijenjen je nakon 35 minuta igre, da bi u nastavku slavlje Ircima donio Shane Long pogotkom u 70. minuti. Götze je stradao u dvoboju s veznjakom Evertona Jamesom McCarthyjem.

Ozljeda mišića i tromjesečna stanka znače da njemački napadač propustiti i gostovanje na Maksimiru 9. prosinca, kada Dinamo i Bayern igraju u 6. kolu Lige prvaka. Podsjetimo, prva utakmica ove dvije momčadi završila je pobjedom Bavaraca 5:0 na Allianz Areni.