MODRIĆ SE OGLASIO NAKON RUŠENJA RAKITIĆEVE SEVILLE: / 'Zna se što sada moramo napraviti'

Prijeti im ispadanje već u grupnoj fazi natjecanja

5.12.2020.
21:45

U derbiju 11. kola Primere Real Madrid je sretno slavio kod Seville s 1-0 autogolom domaćeg vratara Bona u 55. minuti. Vratar Seville Marokanac Bono nespretno i nesretno je reagirao nakon dodira Viniciusa, koji je okrznuo loptu pri ubačaju Mendya, dovoljno da ona promijeni smjer i od noge Bona odsjedne u mreži.

MODRIĆ ODIGRAO MAESTRALNO: /

Pljušte reakcije na predstavu Hrvata; 'Sve je režirao starac kojem Real ne želi produžiti ugovor'

Bio je to jedini gol na utakmici u kojoj je Real dominirao i imao bolje šanse, a pobjeda je vjerojatno spasila i trenera Zinédine Zidanea nakon dva uzastopna poraza. LukaModrić i Ivan Rakitić bili su u početnim postavama, a Rakitić je izašao u 64. minuti.

Pred Vatrenim i društvom je sada utakmica odluke u Ligi prvaka. Real Madrid je u utorak izgubio s 2-0 na gostovanju kod Šahtara pa mu je za prolazak u osminu finala u zadnjem kolu grupne faze potrebna pobjeda na domaćem terenu protiv vodeće Borussije Moenchengladbach.

"Ovo je jako teška situacija", izjavio je 35-godišnji Modrić u obraćanju medijima poslije te utakmice.

"Real Madrid je već dokazao da je na razini zadatka kada nam je potrebna pobjeda. To sada moramo nanovo pokazati na terenu, jer same riječi ništa ne vrijede", dodao je.

A nakon pobjede u Sevilli i još jedne odlične partije poslao je poruku navijačima.

"Ovo je bila jako važna pobjeda. Sada je vrijeme da se fokusiramo na Ligu prvaka", poručio je hrvatski veznjak.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Real Madrid je tri puta zaredom osvojio Ligu prvaka od 2016. do 2018., a sada mu prijeti ispadanje već u grupnoj fazi natjecanja. Trener Zinedine Zidane je u utorak izjavio da ne namjerava odstupiti.