MLADI VATRENI U DRUŠTVU MESSIJA: / Vlašić oduševio nogometnu Europu, a za to je odmah stigla i nagrada

Nakon odlaska iz Evertona ovog ljeta veznjak se preporodio.

20.9.2018.
19:17

Hrvatski nogometaš i bivši igrač Hajduka Nikola Vlašić našao se u idealnoj momčadi prvog kola Lige prvaka. Zaslužio je to velikom partijom u dresu moskovskog CSKA na gostovanju kod Plzena.

Donio im bod

Česi su poveli uz dva gola Michaela Krmenčika (29, 41), no Rusi su se vratili u igru u 49. minuti golom Fedora Čalova na asistenciju Nikole Vlašića. Odličnu igru mladi hrvatski reprezentativac je zaokružio pogotkom za 2-2 u petoj minuti nadoknade iz jedanaesterca.