MILAN PONOVNO RAZOČARAO: / Nakon novog poraza deseti je na tablici, Rebić odigrao 14 minuta

Rossoneri nisu uspjeli sačuvati vodstvo u Torinu

26.9.2019.
23:05
Profimedia, LaPresse, Spada

Nogometaši Milana razočarali su na gostovanju kod Torina gdje su poraženi 2:1 i nalaze se na desetom mjestu na tablici.

Milan je prvi poveo i to u ranoj fazi utakmice. Za vodstovo je zabio Krzysztof Piątek u 19. minuti iz jedanaesterca, a rezultat 1:0 stajao je na semaforu sve do 72. minute.

Tada je napadač domaće momčadi Andrea Belotti zabio za izjednačenje, a isti nogometaš je pogodio za prokret četiri minute kasnije.

Rebić malo igrao

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić u igru je za Milan ušao u 76. minuti, no nije uspio pomoći Milanu da izbjegne poraz.

Nakon ove pobjede Torino je prestigao Milan na tablici i nalazi se na petom mjestu, dok su Rossoneri deseti.