MESSI JE TAKO ODLUČIO: / Trener Barce pojasnio potez na koji navijači Barce nisu navikli

Argentinac rijetko propušta susrete, pogotovo one najveće.

7.2.2019.
9:03

U prvom susretu polufinala španjolskog Kupa Kralja Barcelona i Real Madrid su na Camp Nou odigrali 1-1. Gosti su poveli već u šestoj minuti golom Lucasa Vazqueza, a konačan rezultat postavio je Malcom u 58. Trener Barcelone Ernesto Valverde ostavio je Lionela Messija na klupi te je Argentinac dobio priliku tek u nastavku. Razlog je ozljeda koju je zaradio tijekom vikenda i sraza s Valencijom.

MESSI I MODRIĆ ODUŠEVILI NOGOMETNU JAVNOST: /

Je li ovo najbolji prizor s El Clasica?

Razgovarali prije utakmice

"S Messijem sam razgovarao prije početka utakmice i zajedno smo odlučili da je bolje da ne igra od prve minute. Ne znam što će biti za idući susret. Ukoliko on bude spreman onda će igrati, ali sigurno je da nećemo ništa riskirati", kazao je Valverde poslije utakmice.

Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi sits on the bench during the Spanish Copa del Rey (King's Cup) semi-final first leg football match between FC Barcelona and Real Madrid CF at the Camp Nou stadium in Barcelona on February 6, 2019. (Photo by LLUIS GENE / AFP)

"Nije u potpunosti spreman. Kao trener morate donositi odluke koje moraju biti najbolje za igrača i momčad. Puno toga se mora uzeti u obzir", kazao je prvi čovjek stručnog stožera Barcelone. Uzvratna utakmice polufinala Kupa kralja na rasporedu je 27. veljače na Santiago Bernabeu.