MEDVEŠČAK NASTAVLJA CRNI NIZ: / Poraz od Znojma drži ih pri dnu tablice

Hokeji Medveščaka upisali su šesti uzastopni poraz u EBEL ligi

9.12.2018.
23:48
Pixsell

Hokejaši Medveščaka u nedjelju su u gostima kod češkog Znojma mogli prekinuti niz od pet uzastopnih poraza, ali su na kraju izgubili sa 6-7 (1-4, 2-0, 3-2/ 0-1) nakon kaznenih udaraca u 27. kolu EBEL lige.

Medveščak je nakon prve trećine gubio 1-4, onda je uslijedio preokret. Yann Sauve (32:58), Greg Mauldin (34:47), Tomas Kudelka (43:11) i ponovno Greg Mauldin (43:37) svojim pogocima dovode "Medvjede" do izjednačenja 5-5 početkom posljednje trećine. A sedam minuta prije kraja David Brine zabija za vodstvo Medveščaka 6-5.

Ipak, dvije minute prije isteka vremena igrač domaće momčadi Mikko Vainonen pogađa za izjednačenje 6-6. Budući da produžetak nije donio pobjednika, o tome su odlučili kazneni udarci, a uspješniji su bili hokejaši Znojma.

Medveščak je ostao predzadnji sa 21 bodom, dok trenutno vodeći Vienna Capitalsi imaju 53. U sljedećem kolu Medveščak 14. prosinca opet igra protiv Znojma, ali na domaćem ledu.