MARSEILLE UVJERLJIV NA GOSTOVANJU, MONACU BOD: / Santini propustio nekoliko prilika i pogodio stativu

U 49. minuti Santini je pogodio vratnicu, u 55. njegov pokušaj glavom bio je neprecizan, a u 74. minuti golman Lillea zaustavio je loptu na putu prema mreži.

13.1.2018.
22:57

U 20. kolu nogometnog prvenstva Francuske u subotu je Marseille upisao pobjedu, dok je drugoplasirani Monaco remizirao.

Iako u 28. minuti nisu iskoristili penal, nogometaši Marseillea u gostima su uvjerljivo dobili Rennes sa 3-0, a strijelci su bili Valère Germain (35), Morgan Sanson (45) i Florian Thauvin (82).

Monaco, čija je vrata po običaju čuvao Danijel Subašić, u gostima kod Montpelliera odigrao je 0-0.

Caen je kod kuće protiv Lillea izgubio 0-1, a pobjednički gol zabio je Nicolas Pepe u 43. minuti. Hrvatski napadač u dresu Caena Ivan Santini imao je nekoliko lijepih prigoda. U 49. minuti je pogodio vratnicu, u 55. njegov pokušaj glavom bio je neprecizan, a u 74. minuti golman Lillea zaustavio je loptu na putu prema mreži.

U nedjelju vodeći Paris Saint Germain gostuje kod Nantesa, a trećeplasirani Lyon dočekuje slabašni Angers.