MARSEILLE NA PRAGU LIGE PRVAKA: / Vatreni odigrao svih 90 minuta, hrvatski stoper zaradio crveni

Mateo Pavlović isključen u 73. minuti u 2-2 remiju Angersa na gostovanju kod Montpelliera

10.3.2019.
23:09

Nogometaši Marseillea u susretu su 28. kola francuskog prvenstva svladali su na svom Velodromeu Nicu sa 1-0 (0-0) i to pogotkom donedavnog igrača Nice Marija Balotellija u 61. minuti. Hrvatski reprezentativni stoper Duje Ćaleta-Car odigrao je svih 90 mi nuta za Marseille koji se nalazi na četvrtoj poziciji ljestvice sa 47 bodova, dok je Nice deveta sa 40 bodova.

Remi Angersa i Montpelleira

Ranije u nedjelju je hrvatski stoper MateoPavlović isključen u 73. minuti u 2-2 remiju Angersa na gostovanju kod Montpelliera. Domaći su vodili 2-0 golovima Delorta (3) i Slitija (16) da bi gosti s igračem manje stigli do boda preko Fulginija (80) i Bahokena (90+2).

Angers je 12. sa 35 bodova, a Montpellier sedmi sa 42. Lille se učvrstio na drugom mjestu 1-0 pobjedom na gostovanju kod Saint-Etiennea golom Pepea (87) u završnici dvoboja. Lille sada ima 57 bodova, 14 manje uz dvije utakmice više od vodećeg Paris SG-a, ali sedam više od trećeg Lyona. Saint-Etienne je šesti sa 43 boda.

REZULTATI 28. KOLA, Subota: Strasbourg - Lyon 2-2 (Ajorque 69, 70 / Dembele 3, 51-11m) Amiens - Nimes 2-1 (Guirassy 49, Pieters 64 / Alioui 53) Monaco - Bordeaux 1-1 (Falcao 48 / Briand 65-11m) Dijon - Reims 1-1 (Sliti 13-11m / Zeneli 9) Nedjelja: Montpellier - Angers 2-2 (Delort 3, Skhiri 16 / Fulgini 80, Bahoken 90+2) Saint-Etienne - Lille 0-1 (Pepe 87) Toulouse - Guingamp 1-0 (Sanogo 20) Rennes - Caen 3-1 (Bourigeaud 39, Hunou 58, Niang 62 / Ninga 20) Marseille - Nice 1-0 (Balotelli 61) Odgođeno: Nantes - Paris SG